NA WSTĘPIE

Bitwa Influencerów to nasza autorska impreza, którą pierwszy raz zorganizowaliśmy w 2016 roku. Od tego czasu przeprowadziliśmy ponad 100 takich wydarzeń, które każdorazowo przyciągają tysiące uczestników w całej Polsce, a sam format został doceniony pierwszym miejscem w kategorii Wydarzenie roku w obiekcie handlowym w PRCH Retail Awards 2019 oraz dostał się do listy finalistów Solal Marketing Awards 2019. Do dziś jest to najpopularniejsza impreza wśród Generacji Z. Serię naszych wydarzeń wspierał Rzecznika Praw Dziecka.

Bitwa Influencerów to nasza autorska impreza, którą pierwszy raz zorganizowaliśmy w 2016 roku pod nazwą Bitwa Muserów. Wtedy byliśmy pionierami, dziś z uśmiechem obserwujemy pierwsze kroki naszych naśladowców.

EDUKACJA

Bitwa Influencerów to nie tylko zabawa. Podczas naszego eventu część rozrywkowa jest równie ważna jak część edukacyjna. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest każdy przekaz kierowany do młodych osób z ust ich idoli. Dlatego nasza część edukacyjna nie ma nic wspólnego z nudnymi wykładami. Potencjał tak konstruowanych przez nas eventów dostrzegł Rzecznik Praw Dziecka. Wspólnie z nim opracowaliśmy część merytoryczną tak, aby nawet te trudne i ważne informacje były przekazywane publiczności w przystępny sposób.

Galeria: