Specjalnie dla klientów Centrum Handlowego Blue City zbudowaliśmy wyjątkową przestrzeń do fotografowania się – Selfie Space.

 

Selfie Space to aż 9 efektownych przestrzeni, a każda z nich wygląda wyjątkowo atrakcyjnie na zdjęciach na Instagramie oraz nagraniach na TikToku. Stworzenie takiego miejsca to działanie zgodne z najnowszymi trendami i zapotrzebowaniem klientów. W Stanach Zjednoczonych przestrzenie zaprojektowane tak, by dobrze wyglądały na Instagramie robią furorę. W Polsce idea raczkuje, pojawiają się takie przestrzenie, ale wstęp do wszystkich jest płatny. Centrum Handlowe Blue City jest pierwszym miejscem, w którym można cieszyć się Insta Friendly wnętrzami bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Klientami Centrum Handlowe Blue City są osoby w każdym wieku, dlatego Selfie Space zostało zaprojektowane tak, aby było atrakcyjne dla całych rodzin. Jako pierwsi w Polsce skupiliśmy się nie tylko na tym, żeby wnętrze dobrze wyglądało na Instagramie. Zależy nam na jego atrakcyjności dla twórców krótkich form wideo. Dlatego też zastosowane światła i rekwizyty pozwolą na nagranie wyjątkowych TikToków czy relacji Instagram Stories.

Selfie Space by Blue City to równie miejsce spotkań gwiazd Instagrama i TikToka. Łowcy autografów będą usatysfakcjonowani! Tu można spotkać się ze swoimi idolami i zrobić wymarzone selfie!

Wstęp jest bezpłatny.

 To tutaj dzieje się magia! A każdy kto jej doświadczy poczuje się jak w bajce!

Galeria: